אפקטים

קסיופאה

טיח/שליכט סינתטי לטיוח בסביבה טרומית מתועשת. מוכן לשימוש. לשימוש פנימי בלבד.

אפקט צבע טיח

צבע על בסיס מים במראה טיח טבעי, המקנה לקיר מרקם מחוספס. מראה הקיר משתנה בהתאם לאופן היישום, כמות האור וכמות התאורה.

קריסטל BRUSH

צבע דקורטיבי מיוחד, המקנה לקיר מראה מטאלי מנצנץ. מראה הקיר משתנה בהתאם לשיטת היישום, כמות האור וזווית התאורה.

אפקט הקטיפה

צבע דקורטיבי פנינתי מהודר, היוצר אפקט בעל גימור משי קטיפתי, המתקבל על ידי החזר ושבירת האור . אפקט הקטיפה משלב רכות וקרירות הנותנים מראה יוקרתי ואלגנטי לקיר.

סהרה BRUSH

צבע דקורטיבי עדין על בסיס מים, היוצר על הקיר מראה של סופת חול עם נגיעות מטאליות. מאפשר לשדרג את מראה חלל הבית בקלות ובמהירות.

אפקט במראה בטון

אפקט במראה בטון הינו ציפוי אקרילי במראה בטון מעונן. מקנה לקירות הבית מראה טבעי ומיוחד, בדומה לבטון גלוי. משמש לגימור בקירות פנים, קל ונוח ליישום.

פרנצ’סקה

טיח מינרלי צבעוני בעל מרקם גרגירי בינוני היוצר מראה טוסקני, כפרי. מונע הצטברות לחות בקירות, בעל כושר הדבקה גבוה לתשתית.

רפאלה

טיח מינרלי במראה מעונן, כפרי עתיק וייחודי. מונע הצטברות לחות בקירות.

טיח סטוקו ונציאנו

משחה ייחודית היוצרת מראה שיש טבעי חלק ונעים למגע. הטקסטורה הנוצרת על הקיר מונעת הידבקות אבק ולכלוך. לשימוש פנימי.

רוצים להעניק לחדרי הבית אופי ייחודי? יש לכם אמירה אופנתית שתרצו לעצב איתה את קירות הבית? אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הקולקציה המיוחדת שלנו – צבעי אפקטים יוקרתיים במיוחד!

תחום עיצוב הבית דוהר קדימה בכל העת ומציע לנו חידושים מדליקים, חומרים איכותיים ועיצובים מיוחדים במינם שמאפשרים לנו לחגוג עם עיצוב הבית – ובגדול! צבעי אפקטים מיוחדים מיועדים לכל מי שלא מסתפק בגוון ניטרלי, אלא רוצה להעניק לחלל הבית אפקט “וואו” מהדהד. קירות הצבועים בצבעי אפקטים נחשבים לדומיננטיים יותר ומרחיבים את חלל הבית לאין ערוך – גם מבלי להחליף ולו רהיט אחד! איך עושים את זה נכון? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מחלקת הצבע של “מעיין הגבס” עומדת לרשותכם בכל עת, עם אנשי מקצוע נעימים שיסייעו לכם לבחור צבעי אפקטים עמידים בהתאם לסגנון האישי שלכם, הצורך שלכם בבית והגוונים שאתם הכי אוהבים. רוצים ליצור מראה קטיפתי לבית, מראה משי יוקרתי, מראה של טיח מדליק במיוחד ועוד מגוון רחב של אפקטים לבחירתכם, במחירים האטרקטיביים ביותר ובמבחר הגדול ביותר! למה אתם מחכים? בואו להתחדש!