בלוג

אינסטלטורים? מחפשים פתרונות בוטיק ללקוחות שלכם באיכות חסרת פשרות ובמחירים מיטביים? מוצרי אינסטלציה איכותיים מחכים לכם בחנות הבוטיק מעיין הגבס, מבין המגוונות ביותר בענף זה. אנו מספקים מוצרים לשרברבים אשר יעניקו ללקוחות שלהם את כל מה שהם זקוקים לו. בואו להתחדש בצנרות אקוסטיות להולכת שפכים בהתאמה אישית. 

אסלות אלה נועדו לילדים שנגמלו מטיטולים וסירי לילה, ומוכנים להשתמש לראשונה בשירותים “של גדולים”. אנו מציעים התקנת 2 דגמי אסלות מעוצבות לילדים, אשר כל אחד מהם משדר עיצוב בוטיק מפנק, ומספק לילד את מלוא הנוחות לה הוא זקוק. אסלה זו נקראת “רון קידס” והיא מבוססת על הצורה המלבנית. ניתן לתלות אותה עם מכל הדחה סמוי או גלוי לבחירתכם. 

ארונות האמבטיה הם מהמוצרים שמרגשים את הדיירים ואורחיהם בכל פעם מחדש כשהם שוהים בחדר זה. בחירתם צריכה להיעשות כך שתאהבו את העיצוב המחודש. חשוב שתדעו כי החלפת ארון בחדר האמבטיה משנה את כל תפיסת העיצוב שלו ולכן מאד מומלץ לעבוד לאט ובשיטתיות כשבוחרים את התקן האחסון החדש בחדר זה.

ברזים מעוצבים לכיור ילטשו את עיצוב חדר האמבטיה שלכם ויגרמו לו להיראות חד ומיוחד, להקרין אווירה מפנקת ולהגביר את תחושת האינטימיות בחדר. כשאתם בוחרים את הברזים, אתם יכולים להחליט לבחור אותם ישרים: הפיה של הברז ישרה, או עגולים: הפיה של הברז מקבילה לשורש שלו ובכך יוצרת צורה של חצי מעגל. הברזים הראשונים נקראים ברזי פרח.

חולמים על דלתות פנים שישאירו בביתכם עיצוב בוטיק? זקוקים לדלתות שיתוו במשרדים שלכם דקורציה מרשימה לכל דעה? דלתות פנים מעוצבות מחומרי הייצור המובילים בענף מחכות לכם באולם התצוגה! דלתות פנים איכותיות, עמידות למים ומגוונות בעיצובן. בואו לבחור את דלת הפנים המושלמת לכל חדר בבית ובמשרד.

בואו לרכוש חומרי בניין איכותיים ברמה אחרת, שתיקח את איכות הבנייה שלכם למחוזות אחרים! קבלן, שיפוצניק או איש עבודות גבס יקר: בואו לקנות חומרי בניין שיגרמו למציאות לעלות על כל דמיון, לסיים הר פרויקטים חדשים ולפתוח פתח לעוד הצעות עבודה במהרה. הדבקים שמשמשים להדבקת בלוקי גבס לפסי הטמעה משעם, בד או לינטל מתכתי תחתון. 

כאשר הלקוח מזמין עבודות גבס, הוא מצפה לקבל בית מעוצב למשעי, אשר מוכן ומזומן לתמורות דקורטיביות חדשות ומפנקות. את זאת עושים על ידי הטמעת רכיבי תאורה ייעודיים ללוחות גבס. במחלקת מוצרי החשמל שלנו תוכלו למצוא מגוון פנסים ונורות המתאימות לביתכם. מנורות עליונות משמשות כתאורה מרכזית או צדית. מותקנות בתקרה מעל ללוח הגבס. 

מעוניינים לתת לחדר האמבטיה שלכם טאץ’ עיצובי סופי מרהיב ביופיו אשר ירשים אתכם ועוד רבים אחרים? עצבו את כיור האמבטיה שלכם. כיורי אמבטיה סטנדרטים, בשונה מכיורים שולחניים, נועדו לשילוב ישירות על הקיר, ללא ארון. במקום ארון, הם מגיעים עם בסיס רגלי שאוחז בהם מתחת. הוא מוצמד לקיר ומשמש כתשתית הכיור.

מתכננים עבודות גבס בבתי הלקוחות שלכם? בואו לרגש אותם עם לוחות גבס מיוחדים שיוסיפו רבות גם בכמה הדקורטיבית וגם ברמה הפונקציונאלית. הם ייקחו את בתיהם למחוזות שונים לחלוטין משני הבחינות ויסבו הנאה מרובה לדיירים. אנו עובדים עם לוחות גבס מיוחדים לשימוש חיצוני כפנימי ועם כל סוגי הבידודים: טרמי ואקוסטי.

אסלות מונובלוק הן אסלות סטנדרטיות משולבות תושבת, קרש ומכל – שלושתם גלויים. בשונה מאסלות מונובלוק שעיניכם ראו בדרך כלל, אסלות מונובלוק מעוצבות תורמות תרומה מכרעת לעיצוב תאי שירותים ומלתחות באשר הם. להלן מספר אספקטים חשובים המאפיינים אסלות מונובלוק מעוצבות.

ודאי נוכחתם לראות שכאשר מעצבים אסלה במשרד, מוסד או מקום ציבורי אחר, המראה שלה שונה מהאסלה הביתית. מה גורם לחדר שירותים מוסדי סטנדרטי להיראות כה שונה ממה שיש בבית? שלושת דגמי האסלות הבאים ודאי יעשו לכם סדר ויענו על שאלה זו.  אסלה תלויה עם צינור ניקל

מהי כניסה של אסלה? הכניסה היא המנגנון שמדיח את המים. בדרך כלל, באסלות תלויות הוא סמוי מן העין, למעט הידית עצמה שנותרת גלויה. כאן, לא רק שהוא גלוי – ניתן לבחור במנגנון ההדחה המתאים לכם ביותר. בחירתו תלויה בשני פרמטרים: רמת ההתאמה לרשת הצנרת הביתית ורמת ההתאמה לעיצוב המבנה. 

בדרך כלל, אסלה תלויה בעיצוב הקלאסי מתבססת על המושב בלבד, כשיתר החלקים סמויים מן העין, כולל המיכל. ואולם, במקרים מסוימים – המיכל גלוי. אסלות תלויות מעוצבות עם מיכל גלוי משמשות בדרך כלל נכים. הן מגיעות עם מנשא ייעודי ומאפשרות להם לשבת עליהן בקלות. 

ודאי נוכחתם לראות שכאשר מעצבים אסלה במשרד, מוסד או מקום ציבורי אחר, המראה שלה שונה מהאסלה הביתית. מה גורם לחדר שירותים מוסדי סטנדרטי להיראות כה שונה ממה שיש בבית? שלושת דגמי האסלות הבאים ודאי יעשו לכם סדר ויענו על שאלה זו.  אסלה תלויה עם צינור ניקל